Jaki mikser wybrać ?

Na tym forum piszemy na temat elektroniki i elektryki stosowanej w modelarstwie, czyli o nadajnikach, odbiornikach, regulatorach, ogniwach, ładowarkach i innych pokrewnych.

Jaki mikser wybrać ?

Postprzez JacekQ » Sob Paź 27, 2012 12:28 am

Witam,
Próbuję zrobić własny stabilizator lotu (na początek w osi podłużnej czyli stabilizator będzie ruszał lotkami).
Plan jest taki sygnał z żyroskopu idzie do "komputerka", który zamienia go na sygnał dla serw lotek i dodatkowo chciałbym mieć możliwość sterowania lotkami. Czyli muszę połączyć sygnał lotek z odbiornika z sygnałem z "komputerka".
Moje pytanie jest takie jaki mikser tam podłączyć? Bo z tego co szukałem o mikserach to znalazłem tylko do delty, latającego skrzydła i ogona V no i nie bardzo wiem czy którykolwiek z tych mikserów w mojej sytuacji się sprawdzi.
Dla mnie idealny był by taki, który uśredni sygnał z odbiornika i komputerka tylko nie wiem czy taki mikser istnieje :( Od razu piszę, że do "komputerka" nie da się podłączyć sygnału z odbiornika i podłączyć wyjście do serw.

--
Pozdrawiam,
Jacek Q.
JacekQ

Wróć do Elektronika RC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości