PROBLEM Z BLADE SR 120

PROBLEM Z BLADE SR 120

Postprzez chemikbbmati » Sob Mar 03, 2012 3:08 pm

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem helikoptera Blade 120 SR, którego otrzymałem od kumpla.
Jest on po wypadku, połamane płozy i statecznik ale płozy dorobiłem od innego, statecznik kupiłem. Wszystko byłoby ok gdyby nie to,że tylne śmigło nie działa. Wina nie leży w silniczku bo podłączyłem go pod bateryjkę i wszystko ładnie działa, jak jest podłączony pod płytkę główną zaczyna wariować, tzn. Uruchamiam go, wszystko jest ok dopóki na pilocie nie dodam obrotów.
Helikopter obraca się wokół własnej osi. Wyłączyłem spod płytki silnik główny i pozostawiłem tylni silniczek uruchomiony. I znów drążek od obrotów w górę i silniczek tylni zaczyna pracować i ustaje, pracuje ustaje etc. Sprawdzałem inne silniczki i tak samo się dzieje, przewody ok, bo tak samo się dzieje gdy przyłożę silniczek do płytki(w miejsce gdzie jest regulowany prąd do silniczka tylnego). Czy można jakoś zaradzić tej przyczynie nie wymieniając płytki. Dodam iż wymiana to koszt ok300zł. Proszę o pomoc z góry dzięki.
chemikbbmati

Wróć do Śmigłowce RC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości