Strona 1 z 1

szybowiec ze styropianu lub z depronu plany budowa

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 7:37 pm
przez BONY14
witam
jestem początkującym więc potrzebuje planów szybowca ze styropianu lub z depronu żeby był łatwy w budowie dla początkującego plany można wysyłać na mój adres e-mail mateuszbony14@amorki.pl z góry wszystkim dziękuje

PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 9:35 am
przez kojot
a) poczytaj coś o działaniu for internetowych i zastanów się, czemu twoja prośba o kierowanie planów/informacji na mail jest niestosowna.
b) zajrzyj na pfmrc.pl i wyszukaj konstrukcje o nazwie ToTo. O ile pamiętam, 2-3 z nich to właśnie depronowe szybowce, nieźle udokumentowane przez kolegę Motylastego.

PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 4:59 pm
przez BONY14
co do ToTo to jeszcze się zastanowię ,potrzebuje jeszcze innych planów szybowców takich na zbocze,tylko muszą być ze styropianu lub z depronu
a kojot co do twojej wypowiedzi co jest w tym złego że ktoś wyśle mi plany na e-maila???

PostWysłany: Śro Gru 17, 2008 5:43 pm
przez kojot
Forum z założenia jest "publiczne". Jeżeli ktoś wyśle plany tylko na mail, nikt inny poza tobą na tym nie skorzysta. Także nigdy się nie dowiesz, czy inne osoby nie mają jakiś doświadczeń z daną konstrukcją.
Fora służą wymianie myśli i poglądów.

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 11:11 am
przez Piotrdb97
Szybowiec z stryropianu oj.. raczej nie.. już bardziej pod depron patrz..
Najlepiej poprostu kup plany modelarskie szybowca pod balse i sosne.. bedzie wytrzymaly i ladnie bedzie skikał .. a na poczakte z balsy i sosny mozesz sam probować coś działać ;o)

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 11:14 am
przez Piotrdb97
A co do planów :arrow: Raczej jezeli ktoś ci prześle będzie ciężko .. nielepiej kupic 1:1?? moge ci wysłać plany pod mojego konstrukcji wlasniej szybowca lata jak ta lala jeżeli zechcesz pisz.. :lol:
Mam również na warsztacie orlika F1 H z planami też mogę wysłać jeżeli ktoś zechce :shock: