Misjonarz na patrolu 1:35

Relacje warsztatowe z budowy modeli figur.

Re: Misjonarz na patrolu 1:35

Postprzez Biskup » Nie Lut 12, 2012 7:43 am

Są folie aluminiowe/ołowiane, które się dobrze układają i łatwo jest je obrąbiać. Można na przykład użyć foli z butelki od wina jest trochę grubsza i sztywniejsza niż taka zwykła folia aluminiowa jak do pieczenia.
Pozdrawiam
Łukasz
Awatar użytkownika
Biskup

Miejscowość: Łódź

Postprzez Milliput Polska » Pon Paź 01, 2012 4:13 pm

Bardzo ciekawa relacja. Będę z zaciekawieniem przyglądał się .
Image
Milliput Polska

Miejscowość: Szczytno

Postprzez Biskup » Pon Paź 01, 2012 4:33 pm

Witamy na forum
Awatar użytkownika
Biskup

Postprzez Milliput Polska » Wto Paź 02, 2012 2:18 pm

Biskup napisał(a):Witamy na forum

Witam "BISKUPA" i dziękuję za przywitanie. Od lat przeglądam wasze forum i można wiele się dowiedzieć.

Będę czynnym uczestnikiem, ponieważ to moja pasja życiowa. I dlatego po cześci proponuję hobbystą Milliputa.

Moje konto na Facebooku: Milliput Polska lub Wojciech Karalus. (Można pisać, aby kulturalnie:))

Przy okazji, na dzień dobry, przygotowałem dla chętnych nową cenę Milliputa, jest na stronie sklepu. Jak cena będzie zaniska to podniesiemy ją:)).

I mam propozycję z nagrodami, 3 zestawy -(Milliput Standart+ zestaw narzędzi + wysyłka= wartość zestawu 52,5 zł) na nagrody.
Temat np: "Co można zrobić z Milliputa" albo "Tutorial z budowy drzewa z pomocą Milliputa". Kwestia tylko kiedy zaczynamy i czy modelarze, chcą się zabawić. Na decyzję dajmy sobie 7 dni.

Pozdrawiam
Wojtek
Image
Milliput Polska

Miejscowość: Szczytno

Postprzez Biskup » Wto Paź 02, 2012 4:17 pm

O koncie na twarzoksiążce to wiem, bo śledzę :)
Co do propozycji na konkurs to bardzo ciekawa i zaraz ją przekaże pozostałym władzą do rozważenia. Za cenę na materiały również dziękuje nie tylko w swoim, ale również w imieniu pozostałych forumowiczów.
Pozdrawiam
Łukasz
Awatar użytkownika
Biskup

Poprzednia

Wróć do Warsztat - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości