Rosyjska piechota na czołg Dragona

Relacje warsztatowe z budowy modeli figur.

Postprzez Marines » Nie Sty 06, 2008 9:33 am

Szymszyl napisał(a):Wiem ze dłuuuga droga przedemną ale nikt nie mówił ze bedzie łatwo :D

Chyba raczej nie łatwo. :D
Zawsze wierny ...
Image
Awatar użytkownika
Marines

Miejscowość: Jawor

Postprzez czajnik » Nie Sty 06, 2008 11:53 am

zamaluj oczy tym cielistyym i przyciemnij cienie glebokie na twarzy czyli szyje za uszami pod broda:)i jeszcze jedno jakich farb uzywasz?a oczy zrob mala kreske bialym i na srodku kropke czarnego:P
czajnik

Postprzez Szymszyl » Nie Sty 06, 2008 11:59 am

akrylowe Pactry
Awatar użytkownika
Szymszyl

Miejscowość: Łódź

Postprzez Tomasz Dzieciątkowski » Nie Sty 06, 2008 12:26 pm

czajnik napisał(a):oczy zrob mala kreske bialym i na srodku kropke czarnego:P

Niech Cię ręka boska broni przed malowaniem oczu czystą bielą. To najprostszy sposób na uzyskanie wampirów :lol: Białka w skali 1/35 najlepiej malować kolorem kości słoniowej (Ivory) lub bielą delikatnie złamaną różem...
Image
Do you wanna dance?
Awatar użytkownika
Tomasz Dzieciątkowski

Miejscowość: Warszawa - Klub Modelarstwa Redukcyjnego "Śmigiełko"

Postprzez czajnik » Nie Sty 06, 2008 4:43 pm

hehe moje zolnierze normalnie wygladaja nie jest to czysta biel bo przeswituje troche cielistego i fajny efekt uzyskuje;p
czajnik

Postprzez MarchewaNH » Nie Sty 06, 2008 8:19 pm

a jeszcze bardziej hardcorowy sposób to namalowanie najpierw czarnej plamy potem w tym białej i później w tym czarnej. :D Od razu rzęsy można zrobi takim sposobem
Na warsztacie
- Nissan 350 Z 1:24 tamiya
- 101 Airborne Dragon 1:35

Miejscowość: Kraków

Postprzez Tomasz Dzieciątkowski » Nie Sty 06, 2008 11:10 pm

Próbowałeś w 1/35? Jeśli nie, to też odradzam - to metoda do większych skal... W 1/35 tym sposobem uzyskasz modelowego geja 8-)
Lepszym (prostszym) rozwiązaniem jest malowanie oczodołu ciemnym odcieniem cielistego i na tym dopiero białka oka...
Image
Do you wanna dance?
Awatar użytkownika
Tomasz Dzieciątkowski

Miejscowość: Warszawa - Klub Modelarstwa Redukcyjnego "Śmigiełko"

Postprzez czajnik » Nie Sty 06, 2008 11:15 pm

mi jeszcze pedalek nie wyszedl :P malowalem oczy tak jak mowie i drzazga od zapalki rzesy a brwi pedelkiem:P
czajnik

Postprzez MarchewaNH » Nie Sty 06, 2008 11:27 pm

proszę mi tu nie obrażać mojej figurki dobrze ;o) zero tolerancji dla pedałów w tym kraju. :lol: A najlepiej to jest zrobić białą plamkę i czarną kropkę. I w zależności od nastroju figurki brwi na danej wysokości. A jak malujecie usta? Czy może nie malujecie i zostawiacie na kolor cielisty? Mi ktoś kiedyś doradził ciemniejszym odcieniem od cielistego. Ja tam jakoś czerwień wymieszałem z kolorem skóry i takie wargi mi jakieś wyszły w miarę. Dobrze ze nie robie tak jak kiedyś spróbowałem. Czyli soczyście czerwone na pół twarzy ;o)
Ostatnio edytowany przez MarchewaNH, Czw Sty 10, 2008 8:21 pm, edytowano w sumie 1 raz
Na warsztacie

Postprzez czajnik » Pon Sty 07, 2008 12:07 pm

moje chlopaki maja usta jak angelina jolie nie umie namalwoac:p
czajnik

Postprzez Michal_S » Czw Sty 10, 2008 8:11 pm

MarchewaNH napisał(a):Czy wogule malujecie?

MarchewaNH napisał(a): zero tolerancji dla pedałów w tym kraju. :lol:

i dla wtórnych alfabetów, nieuków i nierobów ,którzy najczęściej zasłaniając się dysleksją albo innym dysmózgowiem, usprawiedliwiają swoje prostactwo.
W OGÓLE
Michal_S

Postprzez MarchewaNH » Czw Sty 10, 2008 8:20 pm

Nie bulwersuj się tak bo ci się klawiatura rozpadnie. Tak bardzo obraziło cię zdanie o homoseksualistach które i tak miało być użyte żartobliwie? A może cię to boli? Może masz z nimi coś wspólnego? Następnym razem daruj sobie przesypywanie przez sitko całej wypowiedzi i doszukiwanie się jednego słowa. Pogrubianie zmiana koloru i powiększenie świadczą o prostactwie i braku wolnego czasu. A jak tak bardzo podnieca cię poprawa błędów w pisowni to zapraszam na:
http://strachy-na-lachy.blog.onet.pl/2, ... index.html
Jakbyś nie zauważył osoba nad tobą też popełniła parę błędów...
Na warsztacie

Postprzez Jacek Spychalski » Pią Sty 11, 2008 12:52 am

Marchewa ,może nie wypowiadaj się w materii,o której pojęcie masz dość mizerne (sądząc po figurce jaką "produkujesz" w swoim blogu) .Oczy malowane czystą bielą ZAWSZE wyglądają upiornie , a czarna lamówka jeszcze to uwydatnia . Tak wiec zanim zaczniesz bawić się ponownie w "wujka dobra rada" oceń może trochę bardziej krytycznie swoje umiejętności i nie dyskutuj bez potrzeby z ludźmi , którzy wiedzą od Ciebie więcej (vide Tomek D). Pomijam ton reszty wypowiedzi , która wymownie świadczy o młodocianym wieku(mam nadzieję że tak jest ,bo w przeciwnym wypadku wskazywałoby na dwucyfrowe IQ)
Czyli : zdziebko więcej pokory , mniej energii tracić na pyskowanie , a więcej na modele , to i efekty będą lepsze i "wujek dobra rada" bardziej wiarygdny ; :P
ImageImage
Awatar użytkownika
Jacek Spychalski
Uzytkownik usunięty

Miejscowość: Z Miasta Łodzi

Postprzez MarchewaNH » Pią Sty 11, 2008 4:02 pm

Mimo mojego wieku nie przypisuj mi 100% winy. Michał wpadł na pełnej prędkości i oburzony jednym słowem zwyzywał mnie od nierobów itd. a wszystko z powodu jednego słowa "Wogule" w gęstym tekście. Wiele razy się takie sytuacje zdarzają co do poprawiania błędów w pisowni i nic przeciwko temu nie mam. Zwykłe zwrócenie uwagi zrozumiałbym ale musiało polecieć więcej niepotrzebnych określeń
Na warsztacie

Postprzez Szymszyl » Pią Sty 11, 2008 8:47 pm

Przepraszam że przerywam tą pogawedke ale czy musicie sie kłucić??Czy jest to konieczne? Jeden nie lubi gosci o innej orientacji a drugi tak i czy napisanie słowa wgóle z błedem spowoduje niechybny koniec swiata?Ja mysle ze nie! A jak wy myslicie czy konieczna była ta kłutnia??
Awatar użytkownika
Szymszyl

Miejscowość: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Warsztat - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości