Brytyjczyk od podstaw

Relacje warsztatowe z budowy modeli figur.

Brytyjczyk od podstaw

Postprzez apper » Wto Mar 20, 2007 11:45 pm

To w zasadzie moja pierwsza figurka nie licząc 2 innych jakie kilka lat temu popełniłem ze sklepowej paskudnej modeliny.Przedstawiam to co udało mi się wykonać do tej pory. Figurka w skali 90mm. Brakuje jeszcze dłoni a kilka bambetli czeka na wykończenie. Jasna masa to fimo, ciemna MS. Dłubię dość rzadko i niesystematycznie i nie wiem kiedy wreszcie zakończę tę figurkę. Wziąłbym już chętnie co innego na warsztat. Figurka przedstawiać ma brytyjczyka z okresu wojen zuluskich i jako, że postanowiłem ją wykonać w pełnym oporządzeniu marszowym to ma masę pracochłonnych detali. Żałuję trochę, że na początek nie wziąlem czegoś łatwiejszego :?
Wzorowałem się na poniższej ilustracji z Osprey'a-

Image

Image

Image

Image

oporządzenie-

Image

głowa -

Image

Witaj na forum,
Poczytaj, proszę, regulamin forum...
Maksymalna szerokość fotek na forum, to 700 pikseli.
Przy wrzucaniu skanów, pamiętaj o prawach autorskich... ( przynajmniej podpisz z z jakiej publikacji pochodzi obrazek )
Moderator TM

Dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że teraz gra.
pozdrawiam
apper
Awatar użytkownika
apper

Postprzez Kuodek » Czw Gru 18, 2008 9:04 pm

suuper :D
Awatar użytkownika
Kuodek

Miejscowość: Tarnów

Postprzez totenkopf » Nie Gru 28, 2008 2:43 pm

Figurka naprawde wybitna, aż dziw że temat nie cieszy się zainteresowaniem.Chyba wybrałeś nie to forum...Urzekająco-przejmujące są fałdy ubrania i ekwipunek.Z zapartym tchem czekam na skończenie prac nad panami Martini-Henry i hełmem kolonialnym. :D
totenkopf

Miejscowość: Sztum (koło Malborka)

Wróć do Warsztat - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości