nowy jestem:)

Relacje warsztatowe z budowy modeli figur.

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » Czw Cze 30, 2005 1:52 pm

przy malowaniu aerografem to nawet warto dodac acetonu.. ale jak sie maluje pędzlem to farba rozcienczona acetonem moze rozpuścić wcześniej nałożone warstwy
Image

Idzie Grześ przez wieś, worek porad niesie, jak mu przypierdolę to się nie podniesie.
Awatar użytkownika
Kamil Feliks Sztarbała

Miejscowość: No Man's Land

Postprzez Mateusz Gietz » Czw Cze 30, 2005 1:57 pm

A ja maluje pędzlem :roll: Ale robię dość długie przerwy i nie rozpuszcza na szczęście
Mateusz Gietz

Miejscowość: Wrocław

Postprzez oscar » Pon Lip 04, 2005 8:37 pm

skleiłem i poszpachlowałem figurkę "a" :D i teraz mam zamiar pomalować ją podkładem za który posłuży mi olive drab-Model master i co dalej :?: na pudełku są coprawda pokazane figurki kolorowe ale nie ma nr farb :? poczytałem różne pokrewne tematy na forum ale ... jakoś tak nie bardzo wiem jakie farbki zakupić do malowania mundurów i sprzętu :? fotki tego co już jest: http://www.republika.pl/hayabusa/bezgłowy.jpg http://www.republika.pl/hayabusa/bezgłowy1.jpg
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej. a jeśli dzisiaj jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
Awatar użytkownika
oscar

Miejscowość: Gorlice

Postprzez oscar » Śro Lip 06, 2005 5:45 pm

Pomalowałem podkładem i mam pytanie-jak długo czekać albo jak sprawdzić kiedy mogę malować następną warstwę :?: no i jakim kolorem malować mundur :?: podpowiedzcie proszę :cry:
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej. a jeśli dzisiaj jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
Awatar użytkownika
oscar

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » Śro Lip 06, 2005 6:27 pm

a czego urzyłes na podkład? a pytania o kolor munduru bede udawał ze nie było ;)
Image

Idzie Grześ przez wieś, worek porad niesie, jak mu przypierdolę to się nie podniesie.
Awatar użytkownika
Kamil Feliks Sztarbała

Postprzez oscar » Śro Lip 06, 2005 7:36 pm

olejnej, a co do pytań to problem chyba w tym, że jeszcze niesprawnie "poruszam" się po forum i nie moge pewnych rzeczy znaleźć :cry:
Awatar użytkownika
oscar

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » Śro Lip 06, 2005 7:40 pm

no to w przypadku farby olejnej warto odczekać przynajmniej jeden dzin żeby dobrze wyschła. jeżlei nie bedzisz urzywał agresywnych rozcienczalników do kolejnych warstw farby to nie powinno nic złego się stać.
co do kolorystyki mundurów to co drugiu wątek w dzile figurki- warsztat traktuje własnie o kolorach, farbach etc.. Szukaj watków o figurkacjh podobnych te,atyczniedo tych które sam robisz a napewnoi znajdziesz jakieś wskazówki
Image

Awatar użytkownika
Kamil Feliks Sztarbała

Poprzednia

Wróć do Warsztat - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości