[Warstat]Scotland Forever - finale grande

Relacje warsztatowe z budowy modeli figur.

Postprzez jac_m » Wto Kwi 05, 2005 10:07 pm

Witam ,

Ostatnio zbeształ mnie jeden znajomy forumowicz że czepiam się młodszych kolegów którzy zaczynają tematy a potem ich nie kończą , sam nie dając dobrego przykładu ;o)
Szkoci są wiecznie żywi ( jako temat ) . Oto ostatnia figurka . Niebawem grand finale .
:roll: To może niekoniecznie wynika z fotografii ale ten koń jest szary ( tzn.szary/szary a nie niebiesko/szary ) ;o)

Image
Image
Image
Image
pozdrawiam

Jacek Makowijczuk

Image
jac_m

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Koncerz » Wto Kwi 05, 2005 10:16 pm

No nareszcie!
Prosze o bilet w pierwszym rzedzie na grand final bo się mnie to bardzo podobuje choć to jedynie słuszna skala dla posiadaczy mikroskopów.
Awatar użytkownika
Koncerz

Postprzez asto » Śro Kwi 06, 2005 7:45 am

wierny choć cichy kibic (który chciałby mieć te umiejętności i to tempo) przyłącza się do chęci wykupienia biletu w pierwszym rzędzie

pozdrawiam, Jędrek
asto

Postprzez jac_m » Pią Cze 24, 2005 9:36 pm

Witam ponownie w wątku który dawniej nazywał sie Konik,Armatka i Tranzwestytów Gromadka :lol: Nie , nie , wcale nie spoważniałem - poprostu pewien mój znajomy , z zawodu seksuolog wyjaśnił mi że napewno nie są to transwestyci - co najwyżyj crossdresserzy :lol: a różnica jest taka że ci pierwsi doprawiają sobie piersi :lol: czyli płeć chcą zmienić a ci drudzy tylko przebierają się w damskie fatałaszki , i już - niekoniecznie nawet muszą przynależeć do mniejszości której to pewien Kaczor zabronił paradować w Warszawie :lol:
W związku z powyższym postanowiłem poprawić się merytorycznie ( bo jak ostatno widzę poprawność merytoryczna na tym forum jest najważniejsza :lol: :lol: :lol: ) i nadać wątkowi tytuł jaki widnieje na pudełku czyli Scotland Forever .

A oto finale grande lub jak kto woli grand finale :lol: Honorowe miejsca w pierwszym rzędzie dla Maćka P vel Koncerza który to dopomógł mi w zachowaniu merytorycznej poprawności przy malowaniu pana na koniku , ( Maćku ,ja dziękować i polecać się na przyszłość :notworthy: ) oraz dla kolegi Asto który to miejsce sobie wcześniej zarezerwował ;o) Dziękuję wszystkim za wsparcie duchowe - bez was pewnie nigdy bym nie skończył ;o)

TA DA DA DAMMM

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ostatnio edytowany przez jac_m, Sob Cze 25, 2005 12:21 pm, edytowano w sumie 1 raz
pozdrawiam

Jacek Makowijczuk

Image
jac_m

Postprzez Pabelo40 » Pią Cze 24, 2005 10:16 pm

Tylko jedno w tej dioramce mi się nie podoba.
ŻE TO NIE JEST MOJE!!!!!!!!! :cry:
Awatar użytkownika
Pabelo40

Miejscowość: Kraków

Postprzez Koncerz » Pią Cze 24, 2005 11:26 pm

Pewien dziwaczny polityk z miną złosliwego karła powiedział był kiedyś że po tym jak się kończy to się poznaje i takie tam pierdoły.
Oj racje miał!
Super, wszystko mi się podoba, ja tam się na tej epoce nie znam, ale oglada się to jak film. Skotgrejs cudo, a ten wyp...się szkocina jak żywy.
Łza w oku, berecik z głowy!
I zapodawaj dalej.
Maciek Koncerz Pawlica
Awatar użytkownika
Koncerz

Postprzez kirmann » Sob Cze 25, 2005 2:23 pm

Super robota, gratuluję zakończenia tego tematu, już się martwiłem czy to cudo ujrzy światło dzienne. Całość naprawdę robi wrażenie!!!
kirmann

Miejscowość: Wołomin

Postprzez caramba » Sob Cze 25, 2005 3:06 pm

no nareszcie - podobac mi sie bardzo :D
Awatar użytkownika
caramba
Dobry Duch PWM

Postprzez klejac » Pią Lip 01, 2005 2:37 pm

No brawoooo!
To robi naprawdę wrażenie. Ja podziwiam cię jeszcze za jedno. Za taką precyzję w tej skali. U mnie bez kilku kielichów nie byłoby szans na obejżenie z bliska tych cudów.
Dlatego też UROCZYŚCIE SYPIĘ ŁEP POPIOŁEM. Do czego się to odnosi, mam nadzieję że wiesz.
Jeden tylko mankament tej uczty konesera, a mianowicie faktycznie musisz zmienić aparat. Może go się z kimś wymienisz za tę dioramkę. Chociaż nie, jeszcze nie produkują tak dobrych aparatów.
Pozdrawiam
Jacek
P.s. Stare tytuły Twoich prac bardziej mi się podobały(przynajmniej po polsku) :lol:
Awatar użytkownika
klejac

Poprzednia

Wróć do Warsztat - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości