Jak pomalować żołnierza USA z operacji Pustynna burza

Tutaj dyskutujemy na temat technik stosowanych w modelarstwie figurkowym np jak pomalować paski. Tutaj poruszamy także kwestie mundurów rzeczywistych, ich zastosowania i problemy typu "jak pomalować ten mundur".

Postprzez repmed » Wto Mar 21, 2006 8:30 am

może bedzie przydatne w doborze farbek:
http://www.coloradominiatures.com/index ... D=5#desert
na warsztacie - Tiger I Initial 65%, coś z Guderiana gotowe, ale nie pokazuję, bo się wstydam, sposobię się do żywicy
Awatar użytkownika
repmed

Miejscowość: Koszalin woj. Środkowopomorskie

Postprzez Mateusz Kamiński » Wto Mar 21, 2006 3:11 pm

pominę fakt ze ja dałem link do tej strony i mówiłem ze trza poszukać ja znalazłem jakies dwie fotki pierwsze z brzegu....
Awatar użytkownika
Mateusz Kamiński

Postprzez Królik » Wto Mar 21, 2006 3:34 pm

Zanim znowu napiszesz coś równie mądrego to się zastanów. Dawanie linka do Militaryphotos.net i powiedzenie "a teraz se szukajcie" to tak, jakbyś dał linka do google i powiedział to samo, a potem, jakby komuś chciało się pogrzebać i znaleźć, przywdziałbyś laur zwycięzcy i powiedział: "To JA dałem linka, pamiętacie?". Zresztą dokładnie to uczyniłeś...

Ad rem: masz już te fotki WSPÓŁCZESNYCH PODODDZIAŁÓW używających ALICE?
A fotki kontraktowego czarnego ITLBV?
A czarnego kontraktoego MOLLE?

Ja pamiętam i czekam.
Królik

Postprzez SpecNas » Wto Mar 21, 2006 4:53 pm

Witam:)
Panowie!!!
Nie chodzi o to aby sie "sprzeczać' kto dał link, itp. Chodzi o wymianę informacji i dobrą zabawe bez "przepychanek" :)
Dziękuję, że byliscie tak mili i daliscie mi jakieś namiary, jakieś informacje :)
dajmy sobie spokój z kłóceniem się :)
Awatar użytkownika
SpecNas

Miejscowość: Poznań

Poprzednia

Wróć do Rzeczywiste - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości