Opinia o producentach modeli

Tu dyskutujemy na temat technik stosowanych w modelarstwie redukcyjnym

Postprzez anfel » Nie Sty 25, 2009 12:37 pm

Dawniej sklejałem Revella i Italieri i wydawało mi się, że są dobre. Aż tu któregoś pięknego dnia kupiłem model firmy TAMIYA i od tej pory nic innego nie sklejam. Modele są świetnie wykonane, wszystko idealnie spasowane, dużo elementów i dodatków. Słyszałem też, że Fujimi jest też całkiem dobre, lecz osobiście tego nie sprawdziłem.
anfel

Postprzez kasprzyk » Nie Sty 25, 2009 5:43 pm

Oglądają aukcje i czytając recenzje można wywnioskować, że Fujimi w 1/48 (współczesne - te najczęściej oglądam) warte są uwagi. Ładnie odwzorowana powierzchnia, zawsze jakieś malutkie blaszki... kiedyś sam spróbuję.
kasprzyk

Miejscowość: Wrocław/Racibórz

Postprzez pawełg » Sob Sty 31, 2009 10:05 pm

Asarus napisał(a):
Co do Revella zgadzam się z Kondim. Modele za 20-30 zł nie muszą być dobre, ale te za 60zł+ są bardzo ładnie wykonane. Trzeba też pochwalić Revell'a za ostatnio wydane modele.

Sorry, ale i modele za 20 30 zł powinny być dobre. ja mam bzika ( ze względu na cenę) na punkcie współczesnej pancerki w 1:72, szczególnie bundeswera. Niewiele firm robi ich ich modele. Przoduje w tym Revell. Raczej ceny są wysokie, a jakoś tak sobie. Dziwne, że ich armia ma tyle różnego sprzętu, a oni wydali tylko kila modeli.
Awatar użytkownika
pawełg

Miejscowość: podlasie

Poprzednia

Wróć do Modelarstwo redukcyjne - plastik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość