Miniszlifierki- jaką warto kupić?

Tu dyskutujemy na temat technik stosowanych w modelarstwie redukcyjnym

Postprzez marco2607 » Sob Gru 27, 2008 3:14 pm

witaj
Moc faktycznie mała,używam głównie w modelarstwie,( bez regulacji obrotów to będzie lipa - topi plastik),do prac domowych użyłem tylko parę razy- cięcie gwoździ, szlifowanie rur pcv.Mam go ponad rok.
Główna zaleta to cena,czy nadaje sie do grawerki nie mam pojęcia.
Cięcie żywicy,plastiku ,igieł idzie bez problemów ,szlifowanie i
polerka szpachli,podkładu.Faktycznie jest teraz na allegro,wiec nie bede robił zdjęcia.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=511176823
pozdrawiam.mk.
Banzai
Awatar użytkownika
marco2607

Miejscowość: BIAŁYSTOK

Postprzez Renegat_2008 » Śro Gru 31, 2008 11:53 am

Dzięki za informacje Marco ;o) Kusząca oferta, żeby za taką kasę kupić takie całkiem niezłe urządzonko tylko ciekawe jak później z jego serwisem w razie naprawy :mrgreen: Ale mimo wszystko zastanawiam się nad Dremlem chociaż trochę zniechęca mnie do tego skokowa regulacja obrotów (płynna od 0 jest chyba lepsza podczas pracy)... Mogę liczyć na jeszcze jakieś opinie od użytkowników takich urządzeń? Bo nadal się zastanawiam co kupić: Dremel 300, Blaucraft czy coś innego... W najbliższych dniach chciałem ostatecznie sie na coś zdecydować, a szkoda mi trochę wydawać 200 złotych na Dremel jeżeli mogę kupić coś taniej o porównywalnej jakości tylko nie dopłacając dodatkowo za markę... Pozdrawiam!
Pozdrawiam, Grzegorz S.
Image
Awatar użytkownika
Renegat_2008

Miejscowość: Lublin

Postprzez Renegat_2008 » Sob Sty 10, 2009 6:31 pm

Wie ktoś w jakich granicach cenowych można dostać Proxona? Widziałem go w ofercie (na zamówienie) jednego z lubelskich sklepów za 270 złotych. Wszędzie to tyle kosztuje czy cena jest troszkę zawyżona? Pytam bo Dremel był tam chyba w najwyższej cenie jaką widziałem...
Pozdrawiam, Grzegorz S.
Image
Awatar użytkownika
Renegat_2008

Miejscowość: Lublin

Poprzednia

Wróć do Modelarstwo redukcyjne - plastik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości