[In-Box]Andrea Miniatures-Underwater Struggle-SG-S17-54mm

"Czy warto kupić ten model?", in boxy modeli, literatura, prasa, zapowiedzi, nowości itd.

[In-Box]Andrea Miniatures-Underwater Struggle-SG-S17-54mm

Postprzez Biskup » Śro Gru 24, 2008 12:24 pm

W tym roku Mikołaj miał szybką wizytę troszkę wcześniej i zostawił mi ładny zestawik.
Image
Image
Przedstawia on najbardziej znanego szpiega, którym chciałby być nie jeden facet a do którego wzdycha nie jedna kobieta. Mowa oczywiście o Jaśku Bąku a.k.a. James Bond. Ta scenka jest znana z postera do 4 części jego przygód, czyli filmu Thunderball w jego rolę w tym filmie wciela się niesamowity Sean Connery. Zestaw jest o tyle ciekawy, że dwie figury są umocowane do podstawki tylko w jednym punkcie a mianowicie poprzez płetwę nurka. Jako wielki fan nieśmiertelnego Jaśka mogę powiedzieć, że figurki różnią się trochę od tego, co było w filmie, ale nieznacznie. Natomiast bardzo wiernie oddają poster promujący film.
Image
Image
Image
Image
Samo wykonanie jest bardzo wysokiej jakości a ślady łączenia są może nie najmniejsze, ale nie są też największe i da się je łatwo usunąć. Podczas montażu będzie trzeba się pobawić by wszystko ładnie umocować i by się utrzymało tylko na tym jednym punkcie styku, ale na pewno jest to zestaw warty uwagi ze wzgledu na jakość wykonania oraz tematykę, którą porusza.
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zestawu to czekam gotowy by na nie odpowiedzieć.
Pozdrawiam
Łukasz Ziółkowski
Awatar użytkownika
Biskup

Miejscowość: Łódź

Postprzez Badger » Śro Gru 24, 2008 1:43 pm

Ciekawe. Uczyń to :D Co to za materiał ? Jakieś aluminium ??
Pozdrawiam Jacek Cieślak - spad

ImageImage
Awatar użytkownika
Badger
Dobry Duch PWM

Miejscowość: Kraków

Postprzez Biskup » Śro Gru 24, 2008 2:31 pm

Nie no standardowy biały metal, z którego wiele firm robi między innymi Andrea. Z tego, co mi wiadomo to jest to mieszanka cyny i ołowiu.
Pozdrawiam
Łukasz
Awatar użytkownika
Biskup

Miejscowość: Łódź

Wróć do Inbox - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość