[Nowość] US Marines Iwo Jima 1945 Premium Edition DML 1/35

"Czy warto kupić ten model?", in boxy modeli, literatura, prasa, zapowiedzi, nowości itd.

[Nowość] US Marines Iwo Jima 1945 Premium Edition DML 1/35

Postprzez Tomek_K » Pon Wrz 03, 2007 3:48 pm

Pojawił się odmłodzony zestaw Dragona z amerykanami:
http://www.dragon-models.com/html/6408poster.htm
Ukończony: Leopard PL
W budowie: Crusader AA PL

Image
Tomek_K

Miejscowość: Kłodzko

Postprzez seba_t » Śro Paź 03, 2007 10:36 pm

Hej właśnie kupiłem ten zestaw i żeby nie marnować miejsca na nowy post zapytam tutaj. Czy ma ktoś z was zdjęcia obrazujące bitwę o Iwo Jima? Chodzi mi przede wszystkim o ukształtowani terenu. A tak w ogóle to te nzestaw jest fajny. Pozdrawiam SEBA
Awatar użytkownika
seba_t

Postprzez Peter Z » Czw Paź 04, 2007 7:17 pm

Polecam film "Sztandar chwały" , mimo ze większość zdjęć do filmu była kręcona na Islandii, to ukształtowanie terenu jak i charakterystyczne podłoże jest prawie identyczne.

Bardzo dużo fotek znajdziesz w grafice google , pod hasłami

Iwo Jima, Listy z Iwo Jimy (może lepiej Letters from Iwo Jima), no i oczywiście Flag of Our Fathers

a jeżeli chcesz pogłębić na szybko wiedzę o tym temacie , to niedawno popełniłem coś takiego, trochę tekstu, fotki również są i kilka adresów do stron w necie

http://www.fmr.net.pl/forum/viewtopic.php?t=1255
Image

Image
Awatar użytkownika
Peter Z

Miejscowość: cudowna ziemia lubuska

Postprzez seba_t » Czw Paź 04, 2007 7:21 pm

Wielkie dzięki. Dokładnie o coś takiego mi chodziło. Nie miałem żadnej wiedzy na ten temat ale twój post wiele mi wyjaśnił. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. SEBA
Awatar użytkownika
seba_t

Wróć do Inbox - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość