WWII Soviet Sniper Team - Zvezda

"Czy warto kupić ten model?", in boxy modeli, literatura, prasa, zapowiedzi, nowości itd.

Postprzez pavlo » Wto Sty 02, 2007 6:18 am

Mekto napisał(a):Nie o to chodzi... Poprostu nie słyszałem aby coś takiego praktykowano podczas 2WŚ. A nawet jeśli to sądziłem że to zjawisko niezbyt częste.

Bo to jest taki snajper spryciula ;)
Awatar użytkownika
pavlo

Miejscowość: Paryż-Wawa

Postprzez igor87 » Czw Kwi 19, 2007 8:58 pm

Marcin Widomski napisał(a): trzyma peryskop artyleryjski DO GÓRY NOGAMI :). Zasłaniając obiektyw dłonią. Ciekawe jak to będzie odwzorowane w modelu, .
To jest peryskop rozpoznwczy a figurka trzyma go prawidłowo. Snajperzy często zabierali ze sobą PM-y gdyby np zostali wykrycia, z mosinem by za dożo nie powojował, pepesza ma dużą większą szybkostrzelność i do tego więcej naboi w magu, mosin tylko 5.
Awatar użytkownika
igor87

Miejscowość: Częstochowa

Postprzez viltianus » Pią Kwi 20, 2007 7:57 am

Od dwóch dni mam ten zestaw, póki co rozdłubałam wąsatego snajpera w plamiastym kombinezonie. Bardzo ładnie się poskładał, lewa dłoń jest trochę za szeroko rozwarta (karabin na niej leży, palce odstają - chyba będę musiała coś z tym zrobić, bo głupio wygląda). Twarze są całkiem-całkiem, panienka ma okrągłą, jakby lekko opuchniętą buzię, mało kobiecą. W zasadzie do wymiany kwalifikuje się jedynie twarz leżącego chłopka w hełmie.
Jakby ktoś się wahał, to zdecydowanie warto kupić ten zestaw.
Z należytym szacunkiem
Katarzyna Manikowska
Awatar użytkownika
viltianus

Miejscowość: Trójmiasto

Poprzednia

Wróć do Inbox - figurki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość