[Kosmiczne i Sci-fi] AMT/ERTL Slave 1

Galerie gotowych modeli pojazdów kosmicznych i science-fiction.

[Kosmiczne i Sci-fi] AMT/ERTL Slave 1

Postprzez mihnas » Sob Mar 31, 2007 7:20 pm

Witam!

Po wielu długich miesiącach walki udało mi się skończyć ten model. Pracy było przy nim bardzo dużo, ogólnie chłopaki z AMT i ERTL się nie postarali. W zestawie nie było ani jednej dobrze dopasowanej części. Cała ta zabawa sprawiła mi jednak wiele przyjemności i cieszę się, że mogę teraz podzielić się z Wami zdjęciami.

ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage

Teraz trochę oświetlenia
ImageImageImage
ImageImageImage
Awatar użytkownika
mihnas

Miejscowość: Wschowa

Postprzez sternik » Sob Mar 31, 2007 9:51 pm

światełka fajne ale czemu on taki czyściutki?? czyżby na Ord Mantel otworzyli kosmiczną myjnie :D
ImageImage
Awatar użytkownika
sternik

Miejscowość: Bruksela

Postprzez oti » Nie Kwi 01, 2007 9:53 am

Świetnie, że rozumiesz istotę modelarstwa
Cała ta zabawa sprawiła mi jednak wiele przyjemności

:D

Co do modelu jest on w moim przekonaniu ładnie sklejony, ale muszę przyznać rację swojemu przedmówcy - jest on za czysty - wątpię żeby łowca nagród Boba Fett tak dbał o jego czystość. Ale przecież nic straconego, jeśli będziesz chciał możesz zobaczyć na tej stronce jak Slave I jest przybrudzony i spróbować:
http://www.starshipmodeler.com/starwars/ac_slave1.htm
Fajnie, że też nie poprzestawałeś na modelu "prosto z pudła" i dodałeś oświetlenie. Bardzo ładny efekt (jak zrobiłeś rozmazane światła?).
Awatar użytkownika
oti

Miejscowość: Sosnowiec

Postprzez tom'ash » Nie Lip 15, 2007 8:21 pm

Całkiem ładny, jednak faktycznie zbyt czysty. Tak to nieco groteskowo wygląda, bo czerwona farba niby zdarta, a całość "prosto z myjni" ;)
tom'ash

Wróć do Galeria - kosmiczne i science-fiction

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość